Жінка французького лейтенанта: Ліндсі Віксон та Анна Еверс в новій кампанії Chanel

Новини
11.08.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ранок здорової людини починається не з кави, а особливо – сьогодні, коли Chanel вирішили опублікувати кампанію осінньо-зимової колекції з Анною Еверс та Ліндсі Віксон у головних ролях. Натурально, що ми облишили все і кинулись до екранів лептопів та смартфонів, щоб подивитись знову на «Французьку колекцію». Враховуючи її монохромність, яку ми відмітили ще на подіумі, в

ПОДЕЛИТЬСЯ

chanel-collection-automne-hier-2015-16-DP-07

Ранок здорової людини починається не з кави, а особливо – сьогодні, коли Chanel вирішили опублікувати кампанію осінньо-зимової колекції з Анною Еверс та Ліндсі Віксон у головних ролях. Натурально, що ми облишили все і кинулись до екранів лептопів та смартфонів, щоб подивитись знову на «Французьку колекцію». Враховуючи її монохромність, яку ми відмітили ще на подіумі, в цілому, не дивно, що Лагерфельд вирішує відмовитись від кольорової кампанії, зосереджуючись виключно на фактурі тканин, позах моделей та їхній красі. «Ця колекція – бачення Франції іноземцем, хто думає, що Франція не така вже й погана», — сказав про свою роботу Карл Лагерфельд. Що ж, з Віксон та Еверс як уособленнями середньостатистичних французьких дівчат, і направду непогана.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).