Змагання класиків: Моцарт VS Бетховен

Новини
29.03.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Людвіг ван Бетховен вперше перегнав Амадея Моцарта у боротьбі за титул найпопулярнішого композитора у щорічному голосуванні під назвою Hall of Fame від Classic FM. Дев’ятнадцять його творів увійшли цього року до топ-300, а от Моцартових творів у чарті виявилося лише шістнадцять. Це при тому, що три попередні роки композитори розділяли звання улюбленців публіки між собою

ПОДЕЛИТЬСЯ

рол

Людвіг ван Бетховен вперше перегнав Амадея Моцарта у боротьбі за титул найпопулярнішого композитора у щорічному голосуванні під назвою Hall of Fame від Classic FM. Дев’ятнадцять його творів увійшли цього року до топ-300, а от Моцартових творів у чарті виявилося лише шістнадцять. Це при тому, що три попередні роки композитори розділяли звання улюбленців публіки між собою порівну. «З того часу, як ми почали проводити голосування, а це був 1996 рік, музика Моцарта мала більше прихильників. Але тепер звання найвідомішого композитора належить Бетховену, і мені здається, так сталося завдяки тому, що його музику частіше можна почути у фільмах. Наприклад, в оскароносній стрічці «Король говорить» звучала його Симфонія №7», – коментує ведучий Classic FM Джон Суше.

Варто зауважити, що цього року до участі в опитуванні було залучено 170 000 осіб, що й зробило Hall of Fame наймасштабнішим чартом у світі класичної музики.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).