Анджеліна Джолі стала професором

Новини
24.05.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американська актриса стала професором Лондонської школи економіки. Вона викладатиме курс, присвячений впливу воєн на жінок. «Я дуже щаслива, що такий курс створили. Сподіваюся, що й інші навчальні заклади надихнуться цим прикладом. Дуже важливо розширити дискурс про права жінок й покласти край усім злочинам, особливо насиллю», — заявила Джолі. Разом з Анджеліною викладатиме колишній голова МЗС

ПОДЕЛИТЬСЯ

EN_01177807_1386

Американська актриса стала професором Лондонської школи економіки. Вона викладатиме курс, присвячений впливу воєн на жінок.

«Я дуже щаслива, що такий курс створили. Сподіваюся, що й інші навчальні заклади надихнуться цим прикладом. Дуже важливо розширити дискурс про права жінок й покласти край усім злочинам, особливо насиллю», — заявила Джолі.

Разом з Анджеліною викладатиме колишній голова МЗС Англії Вільям Хейг, який раніше працював з акторкою над кампанією проти насильства над жінками. «Цей курс допоможе нашій діяльності. Я з нетерпінням чекаю початку», — сказав Вільям.

Один рік буде включати в себе модулі про такі питання, як-от: жінки, мир і безпека, гендерна рівність та права людини.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).