Елайджа Вуд розповів про педофілію в Голлівуді

Новини
23.05.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

Зірка «Володара перснів» розповів про величезну кількість педофілів у Голлівуді. «Є дуже багато гадюк в моїй галузі, які думають тільки про власні інтереси, – заявив актор. – Якщо ви невинні й мало знаєте про життя, але хочете добитися успіху, то голлівудські паразити побачать в вас легку здобич». Педофілія в Голлівуді, за його словами, ретельно організована. Вуд зазначив, що сам ледь уникнув такої

ПОДЕЛИТЬСЯ

EN_01188610_1158

Зірка «Володара перснів» розповів про величезну кількість педофілів у Голлівуді. «Є дуже багато гадюк в моїй галузі, які думають тільки про власні інтереси, – заявив актор. – Якщо ви невинні й мало знаєте про життя, але хочете добитися успіху, то голлівудські паразити побачать в вас легку здобич». Педофілія в Голлівуді, за його словами, ретельно організована. Вуд зазначив, що сам ледь уникнув такої долі, оскільки його мати вберегла його.

Насильство над дітьми в кінобізнесі активно обговорюється останні кілька років: заяви Елайджі співпадають з звинуваченнями Хлої Севіньї про хижацьку культуру Голлівуду. Актриса, виступаючи в Каннах минулого тижня, сказала, що молоді жінки часто стають жертвами насилля, коли намагаються отримати ролі в кіно.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).