Крихітка на мільйон: Кендал Дженер створила помаду для Estee Lauder

Новости
23.06.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Іноді почниає здаватись, що її забагато. Щомісяця Кендал дає новий інфопривід: покази, обкладинки, рекламні кампанії, схуднення, спільні татуювання з подружкою, сімейні перипетії. Але кількість її підписників на Інстаграмі росте у геометричній прогресії. І, якщо ти великий бьюті-бренд і думаєш над тим, з ким би найкраще запустити колаборацію, цим не можна не скористатись. Отже, Estee Lauder

ПОДЕЛИТЬСЯ

EL_KJ_HP_template_B_HP_animated-1

Іноді почниає здаватись, що її забагато. Щомісяця Кендал дає новий інфопривід: покази, обкладинки, рекламні кампанії, схуднення, спільні татуювання з подружкою, сімейні перипетії. Але кількість її підписників на Інстаграмі росте у геометричній прогресії. І, якщо ти великий бьюті-бренд і думаєш над тим, з ким би найкраще запустити колаборацію, цим не можна не скористатись. Отже, Estee Lauder прийшли до того ж висновку, що й ми, й запросили Кендал спочатку стати обличчям нової кампанії, а потім і створити разом нову помаду. І нам чомусь здається, що продажі тільки виростуть.

Помада, яку створила Кендал, називається Restless; вона є матовою та має помаранчево-маковий колір, а коштує 30$. Придбати її можна виключно онлайн.

el_sku_REF601_558x768_0

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).