Невідомий переказав Біблію за допомогою емодзі

Новости
31.05.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

Автор, який побажав залишитись невідомим, переказав Біблію за допомогою емодзі. Свою роботу він назвав «Писання для мілленіалів». «Це дуже веселий спосіб вивчити всі 66 книг про життя Авраама, Ноя та Ісуса. Я хотів зробити текст Біблії схожим на те, чим люди діляться в SMS або Twitter, таким чином я скоротив кількість символів оригінальної версії», — йдеться в описі до

ПОДЕЛИТЬСЯ

Screen Shot 2016-05-31 at 16.15.15

Автор, який побажав залишитись невідомим, переказав Біблію за допомогою емодзі. Свою роботу він назвав «Писання для мілленіалів».

«Це дуже веселий спосіб вивчити всі 66 книг про життя Авраама, Ноя та Ісуса. Я хотів зробити текст Біблії схожим на те, чим люди діляться в SMS або Twitter, таким чином я скоротив кількість символів оригінальної версії», — йдеться в описі до книги.

Всього оповідь зайняла 3300 сторінок. Над своєю версією Біблії він працював близько півроку, використовуючи 80 емодзі і 200 слів. Завантажити емодзі-Біблію можна в iTunes, її вартість становить 2,99 долара.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).