Ніжніше за оксамит: нова колекція очищувальних засобів для обличчя Guerlain

Новини
28.07.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Guerlain випустили нову лінію для очищення шкіри обличчя, до якої увійшли п’ять засобів: двофазна рідина для зняття макіяжу з очей, мус для вмивання, міцеллрний лосьйон з гелевою текстурою, молочко для очищення шкіри обличчя та крем з вершковою текстурою. Але догляд від Guerlain — це не просто засоби, що знімають макіяж. Крім цього, вони захищають від шкідливого впливу

ПОДЕЛИТЬСЯ

Guerlain-Cleansing_collection-e1437979276349

Guerlain випустили нову лінію для очищення шкіри обличчя, до якої увійшли п’ять засобів: двофазна рідина для зняття макіяжу з очей, мус для вмивання, міцеллрний лосьйон з гелевою текстурою, молочко для очищення шкіри обличчя та крем з вершковою текстурою.

Але догляд від Guerlain — це не просто засоби, що знімають макіяж. Крім цього, вони захищають від шкідливого впливу навколишнього середовища, зменшуючи негативний ефект від вільних радикалів, мають протизапальний ефектом та надають шкірі сяйво. Додайте до всього текстури і аромат, спеціально створений для лінійки: ноти жасмину, білого чаю і мускусу, та отримаете ідеальні засоби для повноцінного догляду за шкірою обличчя.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).