One Day Project відбудеться під час Paris Fashion Week

Новости
27.02.2017
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

One Day Project – міжнародна креативна платформа, покликана презентувати нові українські бренди та проекти талановитих молодих дизайнерів, ініційована дизайнером Антоном Белінським. Вперше проект відбувся у Києві в серпні 2016 року та одразу здобув підтримку національної та міжнародної fashion-спільноти. У рамках стратегії просування українських дизайнерів на світовому fashion-ринку Ukrainian Fashion Week вже вдруге підтримав проект One

ПОДЕЛИТЬСЯ

FROLOV_PARIS_FALL2017 копія

One Day Project – міжнародна креативна платформа, покликана презентувати нові українські бренди та проекти талановитих молодих дизайнерів, ініційована дизайнером Антоном Белінським. Вперше проект відбувся у Києві в серпні 2016 року та одразу здобув підтримку національної та міжнародної fashion-спільноти.

У рамках стратегії просування українських дизайнерів на світовому fashion-ринку Ukrainian Fashion Week вже вдруге підтримав проект One Day Project.

Цього року One Day Project відбудеться в Парижі під час Paris Fashion Week з 28 лютого до 8 березня.

Проект реалізовано за сприяння Українського культурно-інформаційного центру у Франції та особисто першого секретаря з питань культури посольства України у Франції Ірени Карпи.

ANTON BELINSKIY_anons

Програма One Day Project. Paris:

28 лютого – презентація Stas Kalashnikov

1 березня – презентація ANTON BELINSKIY (в офіційній програмі Paris Fashion Week)

2 березня – презентація Masha Reva

6 березня – презентація DRAG & DROP

1–8 березня на локації Українського культурно-інформаційного центру у Франції буде відкрито шоу-рум українських дизайнерів ANTON BELINSKIY, MASHA REVA, DRAG & DROP та FROLOV (22, avenue de Messine, 75008 Paris).

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).