Панки хой: Еді Кемпбелл у кампейні осінньої колекції косметики Yves Saint Laurent

Новини
25.08.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Вже завтра у продаж виходить осіння коллекція косметичного бренду Yves Saint Laurent, обличчям якої стала британська модель Еді Кемпбелл. У лінійці під назвою «Pretty Metal» увійшли такі засоби, як гель для брів, тіні для повік у похмурих віддтінках, олівець для очей, туш, лаки для нігтів у металевих та золотих віддтінках, а також блиск і помада. Головним

ПОДЕЛИТЬСЯ

wpid-thumbnail-9698e5d1ce54f8111513423f39d3cb24-e1437057806809

Вже завтра у продаж виходить осіння коллекція косметичного бренду Yves Saint Laurent, обличчям якої стала британська модель Еді Кемпбелл. У лінійці під назвою «Pretty Metal» увійшли такі засоби, як гель для брів, тіні для повік у похмурих віддтінках, олівець для очей, туш, лаки для нігтів у металевих та золотих віддтінках, а також блиск і помада.

Yves_Saint_Laurent_Beaute_Fall_Winter_2015_makeup_collection_5

Головним акцентом колекції стали лаки для нігтів та спеціальні наклейки зі стразами для готового манікюру.

Палітра тіней вийде в п’яти відтінках: попелясте золото, червоне вино, бузковий, сливовий і шоколадний. У якості останнього штриха можна буде використовувати олівець для повік в чорному, синьому і смарагдовому кольорах.

YSL-Rebel-Metal-2015-Fall-Winter-Collection

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).