Режисер Сергій Лозниця отримав «Золотого голуба» за фільм «Аустерліц»

Новости
10.11.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

І ще одна перемога українського кінематографа – документальна стрічка Сергія Лозниці «Аустерліц» перемогла на 59-му Лейпцизькому міжнародному фестивалі документальних та анімаційних фільмів DOK Leipzig. Фільм отримав головний приз DOK Leipzig – «Золотого голуба». Це вкотре доводить, наскільки талановиті наші режисери і який потенціал у вітчизняного кіно. Документальний фільм «Аустерліц» розповідає про історію сприйняття концтаборів. Картина знімалася у

ПОДЕЛИТЬСЯ

EN_01028766_0719

І ще одна перемога українського кінематографа – документальна стрічка Сергія Лозниці «Аустерліц» перемогла на 59-му Лейпцизькому міжнародному фестивалі документальних та анімаційних фільмів DOK Leipzig. Фільм отримав головний приз DOK Leipzig – «Золотого голуба». Це вкотре доводить, наскільки талановиті наші режисери і який потенціал у вітчизняного кіно.

Документальний фільм «Аустерліц» розповідає про історію сприйняття концтаборів. Картина знімалася у Німеччині на території одного з перших нацистських концтаборів у Дахау, а також у Берген-Бельзені, Равенсбрюці, Заксенхаузені та Дора-Міттельбау. Головною ідеєю режисера було показати поступову зміну ставлення до страшної історії таборів смерті, які зараз сприймаються скоріше як видовище.

На екрани кінотеатрів Німеччини стрічка «Аустерліц» вийде 15 грудня.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).