Стівен Кінг розповів, чому Джоан Роулінг не може «відпустити» Гаррі Поттера

Новости
06.06.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американський письменник Стівен Кінг розповів, чому його британська колега Джоан Роулінг не може «відпустити» Гаррі Поттера. Він сказав, що щось схоже відбувалося і з ним, коли в 2012 році, через вісім років після закінчення роботи над «Темною вежею», письменник випустив восьму частину. «Є дві речі. Думаю, їй подобається світ «Гаррі Поттера» і їй трохи важко «відпустити» їх. Вона

ПОДЕЛИТЬСЯ

Screen Shot 2016-06-06 at 17.18.26

Американський письменник Стівен Кінг розповів, чому його британська колега Джоан Роулінг не може «відпустити» Гаррі Поттера. Він сказав, що щось схоже відбувалося і з ним, коли в 2012 році, через вісім років після закінчення роботи над «Темною вежею», письменник випустив восьму частину.

«Є дві речі. Думаю, їй подобається світ «Гаррі Поттера» і їй трохи важко «відпустити» їх. Вона усвідомлює, що є мільйони і мільйони людей, які люблять ці книги, — вважає Кінг. — І дещо з цього є способом сказати фанатам: «Якщо ви хочете трохи більше, я дам вам трохи більше». Також, за його словами, письменники відчувають відповідальність перед своїми читачами та мають продовжувати розповідати їм історії, які ті прагнуть почути.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).