Українці врятували скарби Італії та покажуть їх в музеї Ханенків

Новости
13.06.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

17 картин з колекції музею Кастельвеккйо, які були вкрадені у листопаді минулого року, знайшли українські прикордонники. До 22 червня їх можна буде побачити в музеї імені Ханенків в рамках експозиції «Врятовані скарби Італії», а потім їх повернуть до Верони. Італійці вражені знахідкою українців та професіоналізмом наших експертів, які забезпечили збереження полотен. Серед картин знайшли також найголовнішу цінність

ПОДЕЛИТЬСЯ
«Портрет молодого монаха-бенедиктинця» та «Портрет хлопчика із дитячим малюнком», Джовано Франческо Карото
На фото: «Портрет молодого монаха-бенедиктинця» та «Портрет хлопчика із дитячим малюнком» Джованні Франческо Карото

17 картин з колекції музею Кастельвеккйо, які були вкрадені у листопаді минулого року, знайшли українські прикордонники. До 22 червня їх можна буде побачити в музеї імені Ханенків в рамках експозиції «Врятовані скарби Італії», а потім їх повернуть до Верони.

Італійці вражені знахідкою українців та професіоналізмом наших експертів, які забезпечили збереження полотен. Серед картин знайшли також найголовнішу цінність музею в Вероні – «Портрет хлопчика із дитячим малюнком» Джованні Карото.

Президент України виявися також небайдужим до знахідки та прокоментував ситуацію:

«На знак подяки всі українські громадяни зможуть відвідувати музеї Верони безкоштовно до кінця 2016 року», — сказав мер міста Флавіо Този. Тепер у всієї України є гарний привід поїхати до Італії.

Screen Shot 2016-06-14 at 00.20.53

Screen Shot 2016-06-14 at 00.20.36

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).