В Киеве откроют Музей тоталитаризма

Новини
01.06.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

В следующем году в Киеве откроют Музей тоталитаризма. Концепцию, которую разрабатывает Институт национальной памяти вместе с арт-менеджером Владимиром Кадыгробом, организаторы представят через месяц. О решении создать музей сообщили Кадыгроб, заместитель киевского городского головы и секретарь Киевсовета Владимир Прокопов и историк Владимир Вятрович. Музей может появиться в Пирогово, в парке Партизанской славы, в Ботаническом саду имени Фомина, в парке Нивки или на

ПОДЕЛИТЬСЯ

Screen Shot 2016-06-01 at 22.32.11

В следующем году в Киеве откроют Музей тоталитаризма. Концепцию, которую разрабатывает Институт национальной памяти вместе с арт-менеджером Владимиром Кадыгробом, организаторы представят через месяц. О решении создать музей сообщили Кадыгроб, заместитель киевского городского головы и секретарь Киевсовета Владимир Прокопов и историк Владимир Вятрович. Музей может появиться в Пирогово, в парке Партизанской славы, в Ботаническом саду имени Фомина, в парке Нивки или на ВДНХ.

«У рамках закону про декомунізацію ми вирішили переходити від теорії до практики. Зараз ведемо жваві переговори щодо місця розташування. Розглядається кілька локацій, і в експертному середовищі вважають, що найкращою локацією могла би бути ВДНГ. Маємо тісні переговори з цією організацією. Не виключаю, що створення такого музею не суперечитиме концепції їхнього розвитку. Ні, то шукатимемо інше місце. Але музею бути», — заявил Прокопов.

В музей завезут памятники СССР не только из Киева, но и из других городов Украины, и сделают его максимально увлекательным для посетителей.

«Ми хочемо, щоб це була інституція, яка проводитиме постійні інсталяції, лекції, екскурсії і дослідницьку роботу. Цей проект має об’єднати людей, які підтримують декомунізацію, адже пам’ятники приберуть з публічної території міста, людей, котрі проти знищення пам’ятників, бо їх буде збережено і задокументовано і зібрано в одному місці. Це місце може стати точкою притягнення туристів до міста», – сообщил Кадыгроб.

Название музея будут выбирать горожане.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).