В рамках фестивалю «Гогольfest» відбудеться цілонічна опера

Новости
05.09.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

У ніч з 24 на 25 вересня в рамках фестивалю «Гогольfest» відбудеться прем’єра нового формату – цілонічна опера. Препарований рояль та іграшкове піаніно, глухий контрабас та стара рипляча скрипка, містичні ударні та пронизливий голос самого мольфара Прохаська поєднаються в п’ятигодинну перформанс-колискову, що триватиме від опівночі до світанку. А під ранок співачка та композитор Чень Юнь Цзя

ПОДЕЛИТЬСЯ

сонОпера 4

У ніч з 24 на 25 вересня в рамках фестивалю «Гогольfest» відбудеться прем’єра нового формату – цілонічна опера.

Препарований рояль та іграшкове піаніно, глухий контрабас та стара рипляча скрипка, містичні ударні та пронизливий голос самого мольфара Прохаська поєднаються в п’ятигодинну перформанс-колискову, що триватиме від опівночі до світанку. А під ранок співачка та композитор Чень Юнь Цзя звернеться до сонця мелодіями китайських народних пісень.

сонОпера 6

Слухачі розмістяться не на твердих стільцях, а на матрацах, закутаються у пледи та музику і слухатимуть оперу, наче сон. Засинаючи, марячи на межі забуття та реальності, гості вистави стануть активними учасниками сонОпери, адже зранку побачені сновидіння можна буде записати до «Книги Снів», ставши таким чином теж оповідачами, баїльниками, непрОстими.

сонОпера 5

Музична подорож у фантастичний Ялівець, що загубився десь у Карпатах, листи, поштівки та чорно-білі світлини, де змішалися світові війни та маленькі людські трагедії, кохання та смерть — перетворять вересневу ніч на незвичайну сонОперну виставу на три дії (три Анни):

Анна перша (23:59 – 1:30)

Анна друга (1:45 – 3:15)

Анна третя (3:30 – 4:58 – схід сонця)

Сон (5:00 – 6:00)

Screen Shot 2016-09-05 at 15.47.46

PS. Прохід на територію сонОпери із ввімкненими мобільними телефонами заборонено. Перед початком вистави всі електронні ґаджети будуть перевірені та вимкнені в обов’язковому порядку. Також просимо утриматись і не проносити з собою їжу та напої. Усіх сонних учасників дійства в перервах між діями обігріють чаєм/кавою та почастують солодощами.

сонОпера 1

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).