Видавництво «Основи» випускають альбом з усіма творами Олександра Ройтбурда

Новини
12.04.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Спеціально до Книжкового Арсеналу, що проходитиме з 20 до 24 квітня, видавництво «Основи» презентує нову книгу-альбом «Ройтбурд», присвячену творчості українського художника Олександра Ройтбурда. Альбом створювався протягом 3-х років. Творчий доробок, внесок та філософія Ройтбурда розкривається у діалозі між мистецтвознавцем Ольгою Балашовою та самим художником. За допомогою цієї розмови також відбувається відтворення деталей творчої біографії художника в контексті

ПОДЕЛИТЬСЯ

Ройтбурд обкладинка

Спеціально до Книжкового Арсеналу, що проходитиме з 20 до 24 квітня, видавництво «Основи» презентує нову книгу-альбом «Ройтбурд», присвячену творчості українського художника Олександра Ройтбурда. Альбом створювався протягом 3-х років. Творчий доробок, внесок та філософія Ройтбурда розкривається у діалозі між мистецтвознавцем Ольгою Балашовою та самим художником. За допомогою цієї розмови також відбувається відтворення деталей творчої біографії художника в контексті епохи та осмислення авторського внеску в історію українського мистецтва. У основі книги – творча біографія художника: від дитячих малюнків до робіт 2015-го року.

Ройтбурд розворот 1

Ройтбурд розворот альбома

Ройтбурд розворот

Окрім презентації книги в рамках Арсеналу також пройде виставка Ройтбурда «Обережно, пофарбовано!», відкриття якої відбудеться 21-го квітня о 20:00 у Мистецькому Арсеналі.

Замовити книгу можна на сайті видавництва «Основи».

 

 

 

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).