Відбудеться благодійний аукціон на підтримку наукової конференції про Малевича

Новини
21.09.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

22 вересня о 19:00 у FEDORIV Hub (вул. Велика Васильківська, 5, «Арена Сіті», 5 поверх) відбудеться закритий благодійний аукціон на підтримку Міжнародної наукової конференції «Казимир Малевич: київський аспект», яка проходитиме 6-9 жовтня 2016 року в Києві. На підтримку конференції та з метою привернути увагу до неї організують благодійний аукціон зі спеціальними лотами і партнерами. Аукціон

ПОДЕЛИТЬСЯ

14257445_1137381286332443_6666318109932445394_o

22 вересня о 19:00 у FEDORIV Hub (вул. Велика Васильківська, 5, «Арена Сіті», 5 поверх) відбудеться закритий благодійний аукціон на підтримку Міжнародної наукової конференції «Казимир Малевич: київський аспект», яка проходитиме 6-9 жовтня 2016 року в Києві.

На підтримку конференції та з метою привернути увагу до неї організують благодійний аукціон зі спеціальними лотами і партнерами. Аукціон пройде 22 вересня в FEDORIV Hub. На ньому погодилися виставити свої роботи низка художників та інших партнерів конференції. «Попередньо представляти лоти почнуть найближчим часом. Наприклад, ювелірний дім «Лобортас» спеціально розробляє прикраси у супрематичному стилі з елементами робіт Малевича. Дизайнер Федір Возіанов також готує свій сюрприз», – зазначила Тетяна Філевська під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіацентрі. Будуть також представлені лоти від Києво-Могилянської бізнес-школи та «Культурного проекту» у вигляді освітніх курсів.

Мета конференції – обговорити київський період творчості митця, вперше висвітлений у книзі «Казимир Малевич. Київський період 1928-1930». У ній побачили світ і новознайдені тексти – про роботу Малевича у Київському художньому інституті і неопубліковані статті митця, які стали сенсацією у 2015 році, у 100-річчя «Чорного квадрату». «Казимир Малевич – найбільш досліджений художник у світі, про нього написано ще більше, ніж він сам написав, але досі про київський період говорили дуже мало через брак документів. Ця минулорічна знахідка відкрила таку можливість», – розповіла Тетяна Філевська.

Наукова конференція об’єднає провідних дослідників творчості Малевича із Франції, Польщі, Нідерландів, Бельгії, Португалії, Білорусі, Ізраїлю та Канади. «На наше запрошення відгукнулися такі відомі дослідники, як Жан-Клод Маркаде і Андрій Наков. Саме завдяки ним з’явився термін «український авангард». […] Загалом ми отримали близько 30 заявок, більша частина із них виступатимуть на самій конференції», – розповіла організатор конференції Тетяна Філевська, дослідниця творчості Малевича, упорядниця книги «Казимир Малевич. Київський період 1928-1930».

Вхід на аукціон за запрошенням.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).