Відбудеться конкурс есеїстики

Новости
18.11.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

Інтелектуальна проза і прорив думки, гострота аналітики і глибина рефлексії – саме такі тексти спроможні створити фундамент української інтелектуальної спільноти. Організатори першого Фестивалю есеїстики ШЕРЕХ-2016 оголошують конкурс для молодих авторів! Взяти участь у конкурсі запрошуємо всіх небайдужих до писаного слова: есеїстів, блоґерів, колумністів, критиків, авторів, які ще не мають опублікованих книг. Фіналістів конкурсу буде запрошено на читання в

ПОДЕЛИТЬСЯ

screen-shot-2016-11-18-at-10-53-04

Інтелектуальна проза і прорив думки, гострота аналітики і глибина рефлексії – саме такі тексти спроможні створити фундамент української інтелектуальної спільноти. Організатори першого Фестивалю есеїстики ШЕРЕХ-2016 оголошують конкурс для молодих авторів!

Взяти участь у конкурсі запрошуємо всіх небайдужих до писаного слова: есеїстів, блоґерів, колумністів, критиків, авторів, які ще не мають опублікованих книг. Фіналістів конкурсу буде запрошено на читання в рамках фестивалю ШЕРЕХ. 18 грудня, під час церемонії закриття фестивалю, буде оголошено переможця конкурсу та вручено винагороду.

Просимо надсилати заявки на участь в конкурсі на адресу [email protected] з темою «ШЕРЕХ: конкурс» до 1 грудня 2016 року (кожну заявку буде підтверджено). Тексти, надіслані пізніше, а також ті, що не відносяться жанрово до есеїстики, розглядатися не будуть. В заявці потрібно вказати:

– ім’я та прізвище (або псевдонім);

– творчу біографію (до 2 тис. знаків);

– контактні e-mail та телефон;

– власне текст: 4-10 тис. знаків, формат документу doc.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).