Відбудеться презентація спільного проекту Polina Veller та сучасних українських художників

Новини
06.06.2017
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

10 червня у Port creative hub відбудеться презентація спільного проекту бренду Polina Veller та сучасних українських художників. Поліна Веллер створила колекцію клатчів, візуальний образ яких був розроблений спільно із українськими художниками. 7 червня гості презентації зможуть побачити колекцію аксесуарів, а також оригінали художніх робіт, які були використані у проекті. Клатчі Поліни Веллер – це інструмент

ПОДЕЛИТЬСЯ

pl_v2

10 червня у Port creative hub відбудеться презентація спільного проекту бренду Polina Veller та сучасних українських художників.

Поліна Веллер створила колекцію клатчів, візуальний образ яких був розроблений спільно із українськими художниками. 7 червня гості презентації зможуть побачити колекцію аксесуарів, а також оригінали художніх робіт, які були використані у проекті.

Клатчі Поліни Веллер – це інструмент залучення до актуальних тем і сучасного мистецтва, який також служить для задоволення практичних потреб у звичних речах-аксесуарах.

«Оскільки мистецтво є найбільш інформативним засобом, мною були відібрані роботи із найбільш актуальними, сучасними темами українських митців, які автори погодились надрукувати на лаконічній формі аксесуару. 

Вони розташовані в такому порядку, щоб їх можна було прочитати як історію, як рух від класики до сьогодення, зміну зображувальних прийомів. Також я акцентувала увагу на тих роботах, де художники інтерпретували класичні теми раннього періоду, наприклад «Пейзаж» Ксенії Гнилицької або «Бурлаки» Олександра Лідаговського.

Ми, творці, часто забуваємо про почуття глядача, ми думаємо, що нас можна зрозуміти і так, що наші знаки і так зчитуються, – але насправді все не так, і тут приходить на допомогу класика, яку має знати кожна культурна людина, інакше їй будуть закриті двері до сучасного мистецтва: адже до цієї двері ще потрібно дійти і навіть навчитись ходити… В цих роботах ми зчитуємо той чи інший стиль за певними візуальними знаками, при погляді на них – милуємось і радіємо від тонкого гумору художників, які переосмислюють класичні образи та грають з ними. І при погляді на ці роботи народжуються нові думки і теми для розмов – і це чудово, тому що діалог народжує істину, а мистецтво виступає способом комунікації».

У проекті прийняли участь резиденти програми PortArtStudio: Роман Михайлов, Віталій Кохан, Катерина Бучацька, Євген Самборський, Антон Логов, Павло Маркман, а також художники: Анна Звягінцева, Олександр Лідаговський, Олександр Ройтбурд, Олексій Сай, Жанна Кадирова, Микита Кадан, Ксенія Гнилицька, Влада Ралко, Анатолій Бєлов, Ілля Чічкан, Юлія Бєляєва, Давид Чічкан, Франсуаза Оз та Богдан Перевертун.

Музичний тон вечірці-презентації буде задавати Anatoly Belov Beefcake beefcake tears (live) Experimental electronics.

silver1

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).