Ваш особистий талісман: нова колекція лаків Крістіана Лубутена

Новости
02.06.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Дизайнер взуття Крістіан Лубутен представив нову колекцію лаків для нігтів, натхненням для якої став Давній Єгипет. Лінійка під назвою «Scarabee» є другою спробою дизайнера у beauty-індустрії та містить лише 3 продукти. Як можна здогадатися по назві, міні-колекція присвячена сакральному символу Давнього Єгипту — жуку-скарабею. Лаки, як і священна комаха, мають дивовижні радужні відтінки: смарагдовий із

ПОДЕЛИТЬСЯ

christian-louboutin-nail-polish-scarabee-designer_4

Дизайнер взуття Крістіан Лубутен представив нову колекцію лаків для нігтів, натхненням для якої став Давній Єгипет. Лінійка під назвою «Scarabee» є другою спробою дизайнера у beauty-індустрії та містить лише 3 продукти.

Як можна здогадатися по назві, міні-колекція присвячена сакральному символу Давнього Єгипту — жуку-скарабею. Лаки, як і священна комаха, мають дивовижні радужні відтінки: смарагдовий із вкрапленням золота, бірюза із фіолетовим переблиском та рожевий із золотим. У підтримку нової nail-продукції бренд презентував незвичайний лукбук в якому знявся сам дизайнер, позуючи на фоні пам’яток Єгипту.

Scarabee_III_Front Scarabee_II_Front Scarabee_I_Front

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).