Блог все бачить: топ б’юті каналів на YouTube

Новини
21.04.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Чи знали ви, що всі маст хеви вашого косметичного арсеналу наступних сезонів вже відомі? А знали, що існують локальні бьюті гуру, які можуть навчити задарма кожну дівчину за декілька хвилин підводити очі, як Одрі Хебперн? Які секрети приховують голлівудські візажисти? Відповіді на ці та інші питання ми знайшли на Youtube. Б’юті-челендж прийнято: ми відібрали для вас

ПОДЕЛИТЬСЯ

maxresdefault

Чи знали ви, що всі маст хеви вашого косметичного арсеналу наступних сезонів вже відомі? А знали, що існують локальні бьюті гуру, які можуть навчити задарма кожну дівчину за декілька хвилин підводити очі, як Одрі Хебперн? Які секрети приховують голлівудські візажисти? Відповіді на ці та інші питання ми знайшли на Youtube. Б’юті-челендж прийнято: ми відібрали для вас найцікавіші б’юті канали з американською, європейською, російською та, звичайно, українською прописками.

Ingrid Nilsen Ця каліфорнійська 25-річна дівчина вважає, що ставитися до себе треба з долею самоіронії. Інгрід  — «спеціаліст» по поїданню донатсів, звертається до представників сильної статі: «Хочете поглянути, яка я без макіяжу та з синцями під очима? Дивіться! Але не показуйте відео моєму бойфренду».

LEAF (Living, Eating, Fashion) Зізнаємось, що Гері Хірч і Ерін Фальконер не стовідсоткові б’юті гуру. Але так як вони роблять масала чай, кокосово-лавандові скраби для тіла та трансформують макіяж, не робить ніхто. Check it out!

Claire Marshall Без жодних сумнівів, багато хто вважає апартаменти Клер «dream house». А що ж? Це Манхеттен, кралю. Останнє відео з Джошуа-Трі не дає нам спокою.

SlavaBeautyTips Закохалась українська дівчина Слава у серіал «Аббадство Даунтон» і вирішила транслювати свій відео блог з Великобританії. Нам подобаються такі амбіціозні проекти.

Elena Krygina Застерігаємо: перегляд каналу Кригіної викликає залежність від використання червоної помади.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).