Onuka та DakhaBrakha випустили спільний трек Uyavy

Новости
04.06.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
З альбому Kolir
ПОДЕЛИТЬСЯ

18 червня Onuka випускає Kolir — третій повноформатний альбом, до якого увійдуть 10 різнобарвних треків. За словами команди співачки, він стане альбомом-відкриттям: у ньому багато того, що гурт зробив уперше.

Наприклад, вперше за восьмирічну історію Onuka представила дует: композицію Uyavy створену спільно з гуртом "ДахаБраха".


 


"Чесно кажучи, я не дуже люблю дуети як такі, — розповідає Ната Жижченко, — Мені подобається, коли артист працює у своєму ключі, а в дуеті часто хтось втрачає ідентичність. Але наш трек з гуртом “ДахаБраха” мені дуже подобається. Марко співає про буденність життя, дівчата — про нещасну любов, а мій меседж — про світ, у якому немає бід. Все йде по колу, і які б не були проблеми, все одно завтра настане новий день". 

Ніна Гаренецька, вокалістка «ДахаБраха», про дует з Onuka розповідає: "Ми рідко випускаємо колаборації з іншими артистами. Ната з Євгеном давно запропонували нам зробити щось разом, але у нас постійно не сходились графіки. Ми раді, що врешті нам вдалося попрацювати над треком, який сприяє популяризації та актуалізації української пісні. 

Треку характерне електронне звучання Onuka, також в Uyavy звучить відома сопілка, на якій Ната грає бездоганно! Євген Філатов — чарівник звуків, тож він старанно попрацював з ними й над цілісним звучанням треку. Ми ж долучилися вокально, заспівавши в декілька голосів веснянку «Ходить сорока», всілякі вокалізи, вигуки та прислів'я. Радіємо, що в такий непростий для людства період у нас був час для спільної творчості". 

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от ONUKA (@onukaofficial)

 Читайте также: Onuka запустила відеопроєкт під назвою "Хрестоматія". Перший ролик — вірш "Сафо" Лесі Українки

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).