Після скандалу з Віллом Смітом: “Оскар” створює команду для кризових ситуацій

Новости
22.02.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Запобіжні заходи для наступної церемонії
ПОДЕЛИТЬСЯ

На цьогорічній церемонії “Оскар” діятиме “кризова команда”, яка допоможе врегулювати несподівані ситуації. Про це повідомив генеральний директор Академії кінематографічних мистецтв і наук Білл Крамер в інтерв’ю для Time.

Однією з причин для створення “кризової команди” став торішній скандал — Вілл Сміт дав ляпаса ведучому “Оскара” Крісу Року, бо він некоректно пожартував про його дружину. Через дії Вілла Сміта йому заборонили відвідувати будь-які заходи Академії кінематографічних мистецтв і наук протягом 10 років, зокрема “Оскар”. Згодом актор попросив вибачення перед Роком.

“У нас є ціла кризова команда, чого в нас раніше ніколи не було, і багато планів. Ми продумали багато сценаріїв. Тож сподіваємося, що ми будемо готові до всього”, — зазначає Крамер.

За словами Крамера, новостворені кризові команди й структури з питань комунікацій мають працювати швидко. Він розповідає: “Ми всі збираємося разом. Це речник. Буде заява. Будемо сподіватися, що чогось не станеться, і нам не доведеться їх використовувати”.

95-та церемонія нагородження премії “Оскар” відбудеться 12 березня в Лос-Анджелесі.

Читайте також: Акторка “Трьох мушкетерів” Ракель Велч померла у віці 82 років. Згадуємо її визначні ролі

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).