Оксфордський словник назвав слово 2022 року

Новости
06.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Неочікуваний сленг
ПОДЕЛИТЬСЯ

Оксфордський словник традиційно обрав слово року, що минає. Ним стало словосполучення Goblin Mode, що дослівно перекладається як "режим гобліна". Це популярний вираз з англомовного сленгу, який означає опис поведінки, що відкидає всі поведінкові норми.

Вперше це поняття з’явилося серед дописів у твіттері у 2009 році. Особливої популярності Goblin Mode набув на початку 2022 року, коли користувачі масово висловлювалися проти стандартів краси та поведінки, які диктують соціальні мережі.

Другий рядок у рейтингу зайняло слово "метавсесвіт". Його користувачі Мережі вживали майже в чотири рази частіше, ніж минулого року. Слово характеризується як "гіпотетичне середовище віртуальної реальності, де користувачі взаємодіють з аватарами одне одного й своїм оточенням захопливим способом, який іноді розглядається як потенційне розширення або заміна інтернету чи соціальним мережам".

Трійку найпопулярніших слів 2022 року у рейтингу Оксфордського словника закрив хештег #ISTANDWITH, який використовується для підтримки інших людей чи подій. Хештег набув популярності в березні 2022 року, коли користувачі почали проявляти солідарність з Україною після повномасштабного вторгнення рф.

Читайте також: Українка потрапила до списку найвпливовіших жінок 2022 року за версією Financial Times

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).