Українська художниця зобразила життя під час блекауту для The Economist

Новости
06.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Сучасні реалії
ПОДЕЛИТЬСЯ

Видання The Economist звернулося до ілюстраторки Марії Кінович з проханням показати, як виглядає життя українки під час відсутності електроенергії.

“Коли я отримала замовлення, я подумала, наскільки іронічно було б намалювати це під час чергового відключення електроенергії. Тепер це вже не жарти. Відключення електроенергії минулого тижня було для мене найтривалішим: електрики не було 36 годин поспіль (води та опалення не було загалом протягом двох днів). При цьому необхідно якось орієнтуватися у житті та роботі. І мій випадок не найгірший: кілька великих міст України місяцями живуть без цих речей першої необхідності через безперервні обстріли”, – розповідає Марія.

У своїх зображеннях художниця демонструє буденні випробування, до яких українці намагаються призвичаїтися. Мисткиня зазначає, що раніше нікому не доводилося усвідомлювати, скільки електрики вони споживають щоденно.

Читайте також: У Києві створили піший маршрут "Лінгвоцид", що розповідає про утиски української мови

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).