Марго Роббі, Бред Пітт та Олівія Вайлд: Дивимось перший трейлер "Вавилона"

Новости
29.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Дії нової картини розгортаються в Лос-Анджелесі 1920-х років
ПОДЕЛИТЬСЯ

Paramount Pictures поділилися трейлером фільму "Вавилон". Картина простежує злет і падіння головних персонажів в епоху неприборканого занепаду та розпусти в ранньому Голлівуді. 

Дії нового фільму розгортаються в Лос-Анджелесі 1920-х років. Марго Роббі грає авантюрну голлівудську зірку, яка тільки починає кар’єру. Стрічка досліджує бажання володіти безмежними ресурсами й те, як гроші та влада впливають на вчинки та судження людини.

Головні герої опиняються у світі гламуру і, як слідство, небезпеки. "Це написано зірками, я — зірка", — вигукує персонаж Роббі, поки на екрані блимає нарізка яскравих кадрів святкових вечірок. Однак веселощам колись приходить кінець. Хоча деталі нечіткі, трейлер натякає на фатальні наслідки бурхливого способу життя.

У зірковому ансамблі фільму Роббі виступає разом із Бредом Піттом, Йованом Адепо, Лі Джун Лі, Олівією Вайлд і Тобі Магвайром. Сценаристом та режисером комедійної драми став лауреат "Оскара" Дем’єн Шазелл, відомий своєю роботою над мюзиклом La La Land, який отримав "Оскар" у 2016 році.

Міжнародну прем’єру "Вавилона" заплановано на 6 січня 2023 року.

Читайте також: Тільда Свінтон у першому трейлері драми "Вічна донька"

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).