Київський простір Avangarden інтегрує українські традиції у сучасне життя

Новости
22.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Благодійний арт-ярмарок
ПОДЕЛИТЬСЯ

Галерея та винний бар Avangarden поблизу Львівської площі всупереч війні продовжує активно вести виставкову та просвітницьку діяльність. У рамках роботи простору було створено проєкт про світ візуального мистецтва та гастрокультури, про пристрасть жити, пізнавати нове – про те, що надихає та надає сили, щоб продовжувати боротися за нашу свободу і волю

Війна стала каталізатором самоідентифікації українців. Зараз українці переосмислюють своє минуле і майбутнє, свою історію і культуру. Мистецтво, українські традиції, поезія та музика настільки потужні, що митці й бренди продовжують надихатися фольклорною спадщиною. Автентичні предмети інтер'єру, домашній текстиль з етнодотиком, гончарне мистецтво, керамічний посуд ручної роботи – це ті деталі, з яких створюється відчуття дому та зв'язок між поколіннями. 

З 23 по 27 листопада в Avangarden gallery & wine bar пройде благодійний арт-ярмарок виняткових речей. Серед учасників — українські бренди, які переосмислюють народне мистецтво та інтегрують його в сучасне життя й побут. А саме: Gunia project, Oselya home and garden, Edere Editions, Housewood items, Hatka.ceramics, Gorn, Maslo.ceramics, Parasolya.studio, "КвіткарняЮ" та скульптури й твори Андрія Опришка.

На п'ять днів галерея перетвориться на майстерню традиційних ремесел. Тож буде можливість через мистецькі практики отримати власний досвід і дізнатися більше про культурну спадщину:

  • Майстер-класи з гончарства та ліпки з глини за допомогою гончарного круга.
  • Соломоплетіння, виготовлення магічної ляльки-мотанки. 
  • Разом із "КвіткарнеюЮ" дізнаємося про властивості квітів і трав та створимо з них рослинні обереги. 
  • Майстер-клас із вибійки на тканині, де кожен охочий зможе навчитися майстерності декорувати тканину, як це робили наші пращури ще за часів Київської Русі.
  • Тату-корнер, де можна буде зафіксувати любов до українського символу й самоствердитись естетично. Реалізувати ваші візуальні бажання допоможе тату-майстер folkneedle, який працює з обробкою автентичного українського символізму.
  • У суботу, 26 листопада, в залі галереї буде лунати українська поезія від акторів Майстерні Олени Лазович.

У гостей арт-ярмарку буде унікальна можливість побачити оригінали графіки однієї з найяскравіших представниць українського мистецтва, Марії Примаченко, з приватної колекції Едуарда Димшица та трипільські горщики з приватної колекції SteadlyArtFoundation. 

 

З розкладом подій можна ознайомитися на сторінці avangarden.

Avangarden gallery & wine bar

вул. Січових Стрільців, 23а. Парковка є.  

12:00 – 21:30

Читайте також: Креативники створили безкоштовний англомовний курс про історію української культури

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).