Кожен голос важливий: Створено петиції із проханням до НАТО та ООН закрити небо над Україною

Новости
27.02.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Потрібен мільон підписів
ПОДЕЛИТЬСЯ

Те, що агресор назвав "військовою операцією", виявилося тим, що змушує кожного українця чути як власна кров застигає у скронях, коли лунають чергові вибухи. Разом з тим, кожен усвідомоює, що знаходиться на своїй землі та має право захищати її у будь-яким спосіб.

Народ України створив петицію, з якою звернувся до НАТО. Це петиція про закриття неба над нашою країною за допомогою мобільної системи противопітряної оборони, як це було зроблено в Ізраїлі. Підписати петицію можна за посиланням. На момент публиікації отримано 415 311 підписів людей з усього світу.

"Ми, люди в усьому світі, просимо країни-члени НАТО закрити повітряний простір над Україною та ввести до України миротворчі віська НАТО, надати військову допомогу Києву та підтримати український народ, як це було зроблено, наприклад, В Ізраїлі", — говориться у тексті петиції."

Також можна підписати відповідну петцію до ООН. Організація Об'єднаних націй має можливість зібратися в спеціальному форматі, в рамках якого не діє право ВЕТО.

"Шановні члени генеральної асамблеї Організації Оюїеднаних націй! Ми закликаємо вас зібратися на надзвичайну спецільну сесію, щоб негайно встановити заборонену для польотів зону над Україною. Відповідно до резолюції ООН 377 А/V "Єдність заради миру", Організація Об'єднаних націй може вжити заходів навіть у разі відсутності одностайності між державами-членами, як у випадку з Росією, яка є агресором у нинішньому конфлікті."

 

Читайте також: Що я можу зробити? Список фондів які допомагають війсковим 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).