Термінова розробка: Українська компанія Reface працює над створенням алгоритму розпізнавання ворожих військ

Новости
27.02.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Усіх жителів України просять допомогти
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українська компания Reface, що працює у сфері штучного інтелекту, розробляє алгоритм, який на базі даних супутників зможе виявляти місця розташування ворожих військ у реальному часі. Компанія використовуватиме супутникові знімки. Усіх жителів України просять допомогти у цій справі та надсилати їм:

— знімки із супутників або дронів — історичні (тижневої давності) та актуальні з поля бою.
— Контакти людей та компаній, що знімають супутникові знімки та мають доступ до цих даних.

Наразі  фото, які використовує Reface, – 5 метрів на піксель. Потрібно – 90 см на піксель, а краще 15–30 см. Пересилати їх можна особистим повідомленням на сторінці проекту в інстаграмі.


"Ми вже готуємо рішення, проте використовуючи публічні дані. Усі знімки низької якості, тому й алгоритм працює ненадійно. Щоб наша допомога була якісна, потрібні зображення кращої якості. Як мінімум 90 см на піксель, а в ідеалі 15-30 см. Наразі наші дані — 5 метрів на 1 піксель", — пишуть в заяві компанії.

Reface також просять допомогти з поширення інформації про роботу над алгоритмом, щоб залучили якомога більше компаній, що займаються супутнковими фото, в тому числі іноземних. Передовою з них є американська компанія супутникового моніторингу Maxar Technologies.


Читайте також: Кожен голос важливий: Створено петиції із проханням до НАТО та ООН закрити небо над Україною

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).