Фаррелл Вільямс – людина без професійних кордонів, друг Вірджила Абло та новий креативний директор Louis Vuitton

Новости
15.02.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Що потрібно знати про новопризначеного дизайнера чоловічої лінійки LV
ПОДЕЛИТЬСЯ

Louis Vuitton офіційно оголосили ім’я нового креативного директора бренду. Інформація підтвердила чутки: новопризначеним дизайнером чоловічої лінійки модного Дому став співак і дизайнер Фаррелл Вільямс. Про це Louis Vuitton розповіли в заяві, опублікованій в офіційному акаунті бренду в інстаграмі.

Раніше Вільямс вже співпрацював з брендом Louis Vuitton у 2004 і 2008 роках у якості запрошеного дизайнера. Тоді Фаррелл розробляв лінійку окулярів і аксесуарів, які користувалися шаленою популярністю у свій час.  

Також у модній біографії Вільямса – співпраця з Сhanel. Окрім того, що співак став першим чоловіком-амбасадором бренду за багаторічну історію бренду, у 2007 році Фарелл створив сонцезахисні окуляри для Сhanel у лімітованому екземплярі – лише 500 пар. Лист очікування на аксесуар від знаменитості склав 120 000 чоловік.

Високі продажі Фарелл Вільямс приніс і для Nike, Adidas, Reebok та Timberland. На стадії розробки знаходиться ще одна колаборація знаменитості. Цього разу – сонцезахисні окуляри для Tiffany & Co., які гучно обговорювали в Мережі ще минулого року, коли сам Фарелл з’явився в них на показі Kenzo.

Яким буде шлях Вільямса в Louis Vuitton, передбачити можливо. Співак був близьким другом Вірджила Абло, тому, ймовірно, Фарелл продовжить напрацювання креативного екс-директора бренду, який трагічно загинув у листопаді 2021 року. Сам же Абло в інтерв’ю 2020-го року говорив, що на його становлення як дизайнера вплинув і Вільямс.

"На той час прототипом було те, що ви мали бути головорізом, спортсменом чи репером. А потім прийшов він. Як продюсер, художник, законодавець смаків, людина. Це своєрідне дзеркало для мене — це був новий прототип, і він прийшов із новим звучанням. Більшість свободи, яка проявляється в моїй практиці, пов'язана з таким же ризиком", — розповідав Вірджил Абло.

Фарелл Вільямс покаже свою дебютну колекцію для бренда вже в червні цього року, у рамках чоловічого Тижня моди в Парижі. "Його творче бачення за межами моди, безперечно, приведе Louis Vuitton до нового і дуже захоплюючого розділу", - йшлося в заяві модного Дому.

Читайте також: Капелюхи-подушки та пухнасті хустки від Ruslan Baginskiy в колекції іспанського бренду Palomo Spain

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).