Вийшов тизер третього сезону серіалу “Тед Лассо”

Новости
15.02.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Робочі й особисті перипетії в житті Теда Лассо
ПОДЕЛИТЬСЯ

Стримінговий сервіс Apple TV+ випустив тизер третього сезону комедійного телесеріалу “Тед Лассо”. У новому сезоні шоу головного героя чекають як проблеми на роботі, так і в особистому житті.

Згідно з сюжетом англійський футбольний клуб “Рімчмонд” стикнеться з глузуваннями — медіа-прогнози вважають їх останніми в Прем’єр-лізі. Помічник тренера Теда Лассо Нейт, якого тепер називають “диво-дитиною”, пішов працювати на Руперта у “Вест Гем Юнайтед”. Після суперечливого відходу Нейта Рой Кент та Берд стають новими помічниками тренера. Тед паралельно намагається справлятися з тиском на роботі та розв'язати особисті проблеми вдома. Тим часом Ребекка зосереджена на перемозі над Рупертом, а Кілі керує своєю власною PR-службою. 

“Все руйнується як на полі, так і поза ним, але команда Лассо налаштована зробити все можливе”, — йдеться в синопсисі. 

Головні ролі виконуватимуть Джейсон Судейкіс, Ганна Воддінгам, Джуно Темпл та Бретт Ґолдштейн. Сезон складатиметься з 12 серій, які виходитимуть щотижня.

“Тед Лассо” став найкращим серіалом за версією премії “Еммі” у 2021 та 2022 роках. Незважаючи на визнання шоу, сценарист та актор Бретт Ґолдштейн зазначав, що третій сезон може стане останнім.

“Планувалося три, – поділився Ґолдштейн. — Спойлер: усі вмирають”.

 

Читайте також: “Моє ім’я Барбра”: стала відома дата релізу мемуару Барбри Стрейзанд

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).