Чому Дарія Вербова може стати новим обличчям Phoebe Philo?

Новости
10.07.2023
ТЕКСТ: Андрій Доценко
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

На початку року стало відомо, що культова британська дизайнерка Фібі Файло у вересні 2023 року випускає першу колекцію власного бренду під назвою Phoebe Philo у співпраці з LVMH. Принагідно нагадаємо, що дизайнерка відома своєю роботою креативної директорки в Céline з 2008 по 2017 рік, і в Chloé з 1997 по 2006-й роки. Саме її діяльність стала вирішальною у розвитку даних брендів: створення впізнаваної айдентики та трансформація жіночої сексуальності. 

Згідно з виданням WWD, колекція з більше ніж 150 предметів бренду, яка ознаменує грандіозне повернення Файло в світ моди, включатиме одяг, вироби зі шкіри, аксесуари, взуття та навіть ювелірні прикраси. Зокрема, колишня канадська модель українського походження Дарія Вербова, з якою дизайнерка має довголітню дружбу, і яка часто з’являлася в кампаніях Céline від Файло, буде обличчям бренду.

Дарія Вербова входить у десятку найоплачуваніших моделей світу, однак за словами Грейс Коддінгтон терпіти не може фешн зйомок: «Однак Дар’я неймовірно красива, і я прикладаю неабиякі зусилля, аби застати її в той момент, коли вона налаштована на роботу. На жаль, вона обожнює вітрильний спорт, і її вітрильник не надто часто заходить в порти». 

Не безпідставно, модний світ сподівається побачити Дарію Вербову обличчям першої колекції нового бренду Phoebe Philo, культової дизайнерки, яку свого часу газета The New York Times назвала «покровителькою дизайну жіночого одягу».

 

Читайте також: Loewe поповнює сім’ю сумок новою Puzzle Fold tote

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).