Бувай, Rocket Man: Елтон Джон завершив прощальний тур тривалістю 5 років

Новости
10.07.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
Мільйони фанів будуть поряд у голові, серці та душі співака
ПОДЕЛИТЬСЯ

Британський рок-музикант і командор Ордену Британської імперії Елтон Джон звершив свій прощальний тур, який тривав п’ять років. У Стокгольмі виконавець підсумував шлях довжиною 52 роки гітом Goodbye Yellow Brick Road. 

5 нагород «Ґреммі», 4600 виступів у всьому світі та одна статуетка «Оскар» — такою була кар’єра Елтона Джона. У швецькій «Теле2 Арені» рок-музикант розповів слухачам, що грати для них було його життєвою силою. Також він емоційно висловив подяку своєму гурту та команді, які були в турах з ним багато років. «Вони справді неймовірні, — сказав Елтон, — і вони найкращі, кажу вам, найкращі».

Під час шоу лунало багато іконічних композицій. Перфоманс розпочався Bennie and the Jets і продовжився Philadelphia Freedom, Tiny Dancer, Rocket Man та Candle in the Wind.

Окрім цього, на концерті показали відеоповідомлення від рок-гурту Coldplay. Фронтмен Кріс Мартін зазначив, що Елтон надихав і допомагав багатьом артистам і музичним групам. Він додав слова подяки за працю Джона для AIDS Healthcare Foundation. Як відомо, виконавець адвокатує за підтримку ВІЛ-інфікованих. Це не єдина громадська діяльність співака: він також брав участь у кампанії проти дискримінації ЛГБТК+ спільноти.

Останній тур рок-ікони, який розпочався у 2018, став одним із найкасовіших в історії. Сума проданих квитків сягає 900 млн доларів США. За п’ять років турне Елтона віч-на-віч змогли почути понад 6 мільйонів фанатів. Також музикант підтвердив, що більше ніколи не організовуватиме тури. Втім, у майбутньому він може провести «щось разове».

«Я хочу цінувати свою сім’ю, своїх синів свого чоловіка, все. Я заслужив на це», — поділився виконавець.

Елтон Джон одружений на режисері з Канади Девіді Ферніші, у них два сини. У 2009 вони намагалися всиновити українського ВІЛ-позитивного хлопчика. Втім, тогочасна влада відмовила їм через невизнані одностатеві шлюби.

Читайте також: 5 найкращих моментів кутюрного Тижня моди в Парижі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).