“Я буду поруч, щоб аплодувати тобі”: П’єрпаоло Піччолі привітав Сабато Де Сарно з посадою креативного директора Gucci

Новости
04.02.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
Зворушливе прощання
ПОДЕЛИТЬСЯ

П’єрпаоло Піччолі, креативний директор Valentino, привітав Сабато Де Сарно з отриманням посади креативного директора в Gucci. Дизайнер опублікував пост в інстаграмі, де подякував своєму колишньому колезі та другу за спільну роботу. 

“Ностальгія ніколи не була нам властивою. Я щасливий та пишаюсь тим, що ти досягнув завдяки своїй відданості, таланту та особистості”, — зазначив Піччолі.

Креативний директор Valentino також поділився, що дуже цінує часи, коли вони працювали пліч-о-пліч. П’єрпаоло розповів: “Роки йшли за роками, колекція за колекцію, і я знайшов друга”. Він додав, що вболіває за Сабато Де Сарно й скоро, всі зрозуміють чому. 

“Я буду поруч, щоб аплодувати тобі, гордитись та сказати — я знав це. Назавжди, твій ПП”, — підсумував своє привітання Піччолі.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно Gucci оголосили нового креативного директора — Сабато Де Сарно, який замінить на цій посаді Алессандро Мікеле. Сабато відомий завдяки своїй роботі у Valentino та представить першу колекцію для Gucci у вересні 2023.

Читайте також: Imagine Dragons записали звернення до пасажирів українського літака, яке вже почули люди з 10 країн

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).