По всій Україні розміщують банери з мотивуючими закликами до російських окупантів "йти на х*й"

Новости
28.02.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Також організатори акції продовжують шукати поліграфії!
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українські рекламісти під обстрілами розгорнули демотивуючу кампанію для російських окупантів. Акція, яку організували піарники Аліна Смоліна, Роман Мединський та Олександр Смірнов, має на меті деморалізувати російських військових та доступно пояснити, куди їм краще піти. 

 

“Разом з командою психологів, операторів зовнішньої реклами, поліграфістів і небайдужих друзів були розроблені меседжі, що деморалізують, вже друкуються і будуть розміщені по всій країні плакати, адресовані російському солдату”, — пише у своєму пості Роман Мединський — “Вже зараз на відеобордах Києва путінські окупанти бачать звернення українців до них”
01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Також організатори акції продовжують шукати поліграфії, готові друкувати сюжети у Білій Церкві, Вінниці, Черкасах, Херсоні.

 

Читайте також:

Андрій Данилко: "Якщо він така пародистка, так хоче залишитися в підручниках історії і бути Гітлером до кінця, йому треба зайти в свій бункер і застрелитися нах*й"

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).