ONE MRIA: У Лондоні пройде pop-up українських дизайнерів

Новости
10.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
16-20 листопада 2022 року в Mayfair
ПОДЕЛИТЬСЯ

Після неймовірного успіху першого ONE MRIA Pop-Up, що пройшов у липні 2022 року в  Лондоні (Англія), проєкт ONE MRIA повертається, цього разу — в більший простір та з новими іменами! ONE MRIA — платформа підтримки українських дизайнерів, створена у 2022 році Анастасією Єршовою та Оленою Кіровою.

Вона покликана допомогти сталим та новим українським брендам інтегруватись у світову індустрію моди, сприяти відкриттю нових ринків та налагодженню комунікації з іноземними клієнтами.

Серед клієнтів та гостей першого One Mria Pop-Up у липні були директорка моди Vogue British Сара Харріс, стилістка Джессіка Жерарді та акторка Келлі Разерфорд. Захід відзначився не лише практично повним розпродажем представлених колекцій українських дизайнерів, але й численними схвальними відгуками від відвідувачів та модних інсайдерів.

Другий One Mria Pop-Up в Лондоні відбудеться 16-20 листопада 2022 року в Mayfair — одному з найпрестижніших районів британської столиці, який відомий великою кількістю бутиків світових брендів, а також стильною та вишуканою публікою, яка збирається тут з усього світу.

Цього разу на ONE MRIA буде представлено колекції 18 українських брендів, серед яких: LITKOVSKAYA, Bevza, The Coat, KSENIASCHNAIDER, ELENAREVA, T. Mosca, Katerina Kvit, J’amemme, Queens, Arutiunova, Hempful, Kachorovska та Luna EX (взуття й аксесуари), а також NOMIS, Jewelry Lab та Guzema Jewelry (ювелірні прикраси).

Коктейль з нагоди офіційного відкриття другого One Mria Pop-Up відбудеться в четвер, 17 листопада 2022 року, за участі засновників проєкту, дизайнерів, а також запрошених гостей.

Читайте також: На Кіпрі пройшла виставка українських художників

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).