Слава Україні: Принц Гаррі та Меган Маркл звернулися до українців на "Іграх нескорених"

Новости
17.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
У Гаазі
ПОДЕЛИТЬСЯ

16 квітня у Гаазі розпочалися "Ігри нескорених" — міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцом Гаррі. Герцоги Сассекські прибули до Нідерландів, де взяли участь у церемонії відкриття і привітали всіх учасників. Особливу увагу вони приділили українській команді. Принц Гаррі підкреслив, що сьогодні весь світ об'єднується навколо України, а Меган Маркл звернулася до учасників зі словами: "Слава Україні!"

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagr
 
 
 

Допис, поширений Invictus Games Foundation (@weareinvictusgames)

Попри усі вагання й безпекові виклики, українська національна збірна приїхала на змагання і вже цим привернула увагу. Більшість членів команди прибули до Нідерландів безпосередньо з передової й одразу після завершення змагань повернуться до своїх побратимів продовжувати боротьбу з ворогом.

За день до відкриття заходу Гаррі та Меган особисто зустрілися з українською командою, яка подарувала подружжю календар фонду "Повернись живим". На кожній зі сторінок календаря можна побачити інфографіку допомоги, яку фонд передає на фронт.

Керівник української делегації, заступник Мінветеранів Інна Драганчук, каже: "Цього року "Ігри нескорених" для нашої команди — це не про спорт. Гасло збірної звучить так: "Уся Україна — Invictus!" Правду про це, яка складається з багатьох великих і малих, дуже особистих історій запеклої боротьби за Україну, її мирне життя, ми хочемо розповісти на цьому майданчику".

Нагадаємо, що "Ігри нескорених" — масштабні спортивні змагання в паралімпійському стилі, ініційовані принцом Гаррі у 2014 році. У них беруть участь поранені військовослужбовці та пов'язані з ними ветерани у таких видах спорту, як баскетбол, волейбол і веслування в залі. Гаслом "Ігор нескорених" є: "Я господар своєї долі. Я капітан своєї душі".

 

Читайте також: 

12-річний хлопець з Маріуполя забив переможний гол за клуб "Шахтар" у благодійному матчі

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).