Як Ріанна та A$AP Rocky назвали свого другого сина

Новости
08.09.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Раніше репер випустив трек з однойменною назвою
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ріанна та A$AP Rocky стали батьками вдруге. Малюк з’явився на світ 1 серпня цього року. Зіркові батьки офіційно так і не підтвердили радісну новину, однак таблоїд The Blast отримав копію свідотцтва дитини співачки та репера. Пологи знаменитості проходили в клініці Cedar Sinai в Лос-Анджелесі, де народжували такі знаменитості, як Хлої Кардашьян та Кайлі Дженнер.

Пара продовжила традицію називати синів іменами з першою буквою «R». Ім'я другого малюка Ріанни та A$AP Rocky — Riot. Раніше у цьому році репер випустив трек з однойменною назвою, записаний разом з Фарреллом Вільямсом.

Про свою другу вагітність Ріанна оголосила під час виступу на Superbowl. На сцені шоу знаменитість з’явилася в червоному комбінезоні, який обтягував її округлий живіт. Для Ріанни та A$AP Rocky малюк став другою дитиною. Першого сина знаменитостей назвали RZA Athelston Mayers на честь реп-соліста гурту Wu-Tang.

 

Читайте також: Як Ріанна руйнує стереотипи про стиль вагітних?

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).