Белла Гадід перевтілилася в робота для кампейну Heaven

Новости
11.09.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Кампейн лінійки Марка Джейкобса, що комбінує Y2K і футуризм
ПОДЕЛИТЬСЯ

Белла Гадід перевтілилася в робота для нового кампейну лінійки Heaven Марка Джейкобса. В еру технологій модель постає в амплуа штучного інтелекту, демонструючи одяг із графічним принтом з осінньої колекції. 

Слідом за кампейном із Кім Кардаш’ян, центральним елементом серії фотографій стають іконічні Kiki boots на високій платформі. Гадід позує в айтемах, притаманній естетиці Heaven — мініспідницях, коротких топах і футуристичних аксесуарах.

Сповнена естетики Y2K, лінійка Heaven Марка Джейкобса спрямована на Gen Z. Новий кампейн не став винятком — атмосфера 2000-х поєдналася з футуризмом. Комбінацію стилів зафіксували фотографки Карлейн Джейкобс та Даніель Емерсон.

Колекція Heaven Fall 2023 створена в колаборації з тату-майстринею Кіґан Даккар, нью-йоркською мисткинею Ері Вакіяма й дизайнеркою Лінц Шелтон. Для останньої результатом співпраці з брендом стала сумка Cuffz Handbag. Вперше представлена у 2004 році, вона набуває холодного сірого відтінку та прикрашена наручниками.

Водночас Ері Вакіяма працює з Heaven втретє — своїх яскравих персонажів вона перенесла на топи, сукні, сумки й футболки. Також тату-майстриня Кіґан Даккар розробила каф для вуха Network Ear Сuff, який Белла Гадід одягнула в кампейні.

Читайте також: Кайлі Дженнер у брудному денімі — нове обличчя Acne Studios.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Louis Vuitton
Кавовий сет Monogram Flower Tile
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).