Кліп українки Таню Муіньо для Doja Cat здобув перемогу на MTV VMA

Новости
13.09.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Attention! Ще одна перемога для українських діячів культури
ПОДЕЛИТЬСЯ

Кліп режисерки Таню Муіньо Attention для Doja Cat переміг у номінації «Найкраща артпостановка» на премії MTV Video Music Awards 2023. Він також змагався в категоріях «Відео року» й «Найкраща режисура».

За словами Муіньо, вона полюбила композицію Attention із першого прослуховування. «Doja Cat, ти така неймовірна й справжня. Я закохалася в цю пісню з першого прослуховування, реп повернувся!»  — зазначила режисерка після прем’єри кліпу.

Для Doja Cat сингл Attention став рефлексією зі складним меседжем щодо отриманого гейту. У кліпі вона рухається вулицями на автівці в центрі уваги папараці. Також американська реперка постає повністю оголеною на тлі приглушених неонових кольорів.

Водночас цьогоріч тріумфаторкою MTV VMA стала Тейлор Свіфт, яка перемогла у восьми категоріях. Серед отриманих нагород співачки «Відео року» й «Найкраща режисура», на які номінувалася робота Таню Муіньо. Свіфт також стала першою артисткою з найкращим відео чотири роки поспіль.

Роботи українська кліпмейкерки Таню Муіньо не вперше перемагають на MTV Video Music Awards. У 2021 році її кліп MONTERO (Call Me By Your Name) для Lil Nas X здобув три нагороди в категоріях «Відео року», «Найкраща режисура» та «Найкращі візуальні ефекти».

Читайте також: Королева впевненості: 10 цитат Бейонсе, що надихають.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).