Ріанна презентує лімітовану колекцію Savage x Fenty на честь SuperBowl

Новости
09.01.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Game Day
ПОДЕЛИТЬСЯ

Лімітована капсула вийде напередодні виступу Ріанни Суперкубку та присвячена знаменитому футбольному матчу — і, звичайно, грандіозному поверненню співачки на сцену. Колекція "Game Day" включає 17 виробів, серед яких є набір толстовок, спортивних штанів, університетських топів, шапок, кепок і бандан. На рекламних зображеннях співачку можна побачити у футболці чорно-білого кольору.

Капсула натхненна кольорами футболу: коричневим та чорним. Джерсі, пари спортивних штанів, укорочені трикотажні вироби та худі створені у саме цих відтінках. У межах просування колекції Savage x Fenty запускає триденну рекламу в Лос-Анджелесі з 27 по 29 січня, де клієнтів запрошують особисто придбати колекцію Game Day.

Планується, що Ріанна стане хедлайнером гри Super Bowl Halftime Show 2023 року. Подія відбудеться 12 лютого 2023 року на State Farm Stadium у Глендейлі, штат Арізона.

Читайте також: Блейк Лайвлі ділиться вагітними фото і жартує про зміну фігури

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).