Дакота Джонсон – героїня нової епохи Gucci (без Алессандро Мікеле)

Новости
10.01.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Повернення до витоків
ПОДЕЛИТЬСЯ

Акторка Дакота Джонсон стала героїнею останньої рекламної кампанії Gucci. Знаменитість представила нову епоху модного Дому (без Алессандро Мікеле у ролі креативного директора бренду). Цього разу Gucci надихаються минулим і представляють класичну версію культової сумки Jackie.

Модель аксесуара стає ближчою до його первісного вигляду без зайвих деталей. Створена у 1961 році, сумка Jackie була втіленням елегантної грації. Gucci розширюють палітру кольорів аксесуара та представляють його у різних матеріалах – від канви до шкіри.

У новій рекламній кампанії Дакота Джонсон приміряє Jackie з різними образами, демонструючи універсальність аксесуару. Стилісти легко комбінують сумку як зі спортивними луками, так і з романтичними сукнями.

За зйомку кампейну відповідав зірковий фотограф Глейн Люкфорд, в об’єктиві якого раніше з’являлися Біллі Айліш, Кайя Гербер, Райян Гослін та інші знаменитості. 

Читайте також: Dior x ERL представили спільну колекцію California Couture

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).