Ріанна записала одразу два саундтреки до сиквелу "Чорної пантери"

Новости
18.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Співачка повертається у музичну індустрію
ПОДЕЛИТЬСЯ

Зовсім скоро фанати Ріанни зможуть почути нову музику співачки. Знаменитість записала одразу два саундтреки до сиквелу "Чорної пантери": оригінальну пісню та натхнену концептуальним альбомом. Назви треків поки зберігаються у таємниці, повідомляє видання Hypebae.

"Чорна пантера: Ваканда назавжди" – майбутній фільм кіностудій Marvel та Walt Disney. Стрічку засновано на оригінальному коміксі про однойменного супергеройського персонажа. Режисером картини став Раян Куґлер, а до своїх ролей у фільмі повернуться Мартін Фріман, Данай Гуріра та Летиція Райт.

Прем’єру "Чорної пантери: Ваканда назавжди" заплановано на 11 листопада. Спочатку фільм покажуть у кінотеатрах. Чи вийде картина на стрімінгових платформах, поки невідомо.

Запис нових треків, ймовірно, стане першим кроком Ріанни до повернення у музичну індустрію. Остання платівка співачки вийшла у січні 2016 року. Раніше Ріанна анонсувала свій виступ на Super Bowl LVII Halftime у лютому 2023 року, через що безліч шанувальників знаменитості висловили припущення, що її перформанс на шоу може означати вихід нових пісень вже найближчим часом.

Читайте також: Ріанна офіційно стала наймолодшою self-made-мільярдеркою

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).