З ніжністю та любов’ю: VERA і TAYANNA зворушливо переспівали відому українську пісню

Новости
19.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Про сакральний оберіг українців — вишиванку
ПОДЕЛИТЬСЯ

Пісня, що вважається народною та насправді належить авторству відомих українських митців, поета Миколи Сома і композитора Оскара Сандлера, зазвучала по-новому в сучасному аранжуванні у світлі останніх подій.

В ній символічно — про чорні та червоні нитки, розлуку та кохання, про тривогу й захист від лихого. Про те, як українські жінки, стібок за стібком, на полотні передавали коханим свою підтримку та тепло душі.

Запис пісні відбувся на звукозаписувальній студії, де співачки побачились вперше з початку року, через деякий час після того, як TAYANNA написала Вірі з пропозицією заспівати разом. Зворушлива зустріч, міцні обійми та усі пережиті емоції вилилися у чуттєве виконання.

Обкладинка треку була створена дбайливими руками вишивальниці Софії Гольдман-Монастирської у старовинній техніці “ланцюжок”, яку найчастіше використовували на Буковині, Гуцульщині, Лемківщині та Сумщині та яка є однією з понад 100 технік вишивання.

 

Читайте також:

Étoile de ballet: Олексій Тютюнник — про своє життя після 24 лютого

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).