Київський Річковий вокзал оголосив конкурс для художників

Новости
28.03.2019
ПОДЕЛИТЬСЯ
Імпровізований музей в залі очікування
ПОДЕЛИТЬСЯ

Приміщення київського Річкового вокзалу планують перетворити на арт-простір з виставками, інсталяціями, показами фільмів та перформансів. Для цього вокзал оголосив конкурс для сучасних художників, які працюють у жанрах стріт-арт, ленд-арт, tape art, діджитал, живопис, фотографія, скульптура та відеоінсталяції.

Головним завданням організатори називають сучасне переосмислення простору Річкового вокзалу. Конкурс триватиме з 27 березня по 9 квітня 2019 року включно, а переможців назвуть 15 квітня. Для участі треба заповнити заявку.

“Ми хочемо, щоб локація почала жити новим життям: насиченим та яскравим. Для цього нам не обійтися без участі творчих людей – тих, чиї роботи додадуть сучасних тенденцій, не порушуючи автентичності Річкового вокзалу”, коментує Павло Поліканов, керівник напрямку річкового туризму Київського річкового порту.

Зараз будівля знаходиться на реконструкції. Річковий вокзал побудували в 1961 році, а в 2012-му закрили на ремонтні роботи. Всередині приміщення планують зберегти інтер'єри 60-х років. Після завершення робіт найближчим часом його відкриють для відвідування.

Читайте также: "Автентична Україна": Google выпустил виртуальный тур по культурному наследию

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
19.05.2019
Prada
Шляпа
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).