Слухаємо разом: ROXOLANA переспівала гіт Русі «Не стій під вікном»

Новости
15.09.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Відома пісня 90-х зазвучала по-новому
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українська співачка ROXOLANA представила кавер на гіт 90-х років — пісню «Не стій під вікном». Ця композиція співачки Русі увійшла до її дебютного альбому «Ворожка», який вважається першим українськомовним попальбомом сучасної України.

«З цих пісень почалась історія сучасної української попмузики. Руся, Ірина Білик, Марія Бурмака, Сестричка Віка — всі ці артистки на початку 90-х створювали дуже різну і дуже класну музику. Вони ніби збудували фундамент, на якому зараз можемо творити ми», — зазначила ROXOLANA.

За її словами, важливо, щоб молодь знала про українськомовну й прогресивну музику 90-х років. Вперше уривок із «Не стій під вікном» ROXOLANA заспівала в невеликому відео на підтримку дропу «Українська хвиля 2.0» бренду JUL. У межах колекції портрети Русі, Ірини Білик та Скрябіна з’явилися на графічних футболках

«Людям настільки сподобалась пісня, що нас просто засипали питаннями в соцмережах, коли ж вийде повна версія. Я дуже рада, що родина Русі швидко дала нам добро на реліз цього треку. Було надзвичайно цінно отримати позитивний фідбек від авторів, які "благословили" нас на те, щоб їхня пісня отримала нове дихання», — розповіла ROXOLANA.

Пісня «Не стій під вікном» була створена в 1989 році на основі тексту Анатолія Матвійчука та музики Костянтина Осауленка. Кліп на композицію вийшов на каналі УТ-1 того ж року. Саме ним ROXOLANA та режисерка Юлія Літинська надихалися під час створення нового лірик-відео.

Вперше прем’єра рімейку «Не стій під вікном» відбулася наживо під час благодійного виступу в артпросторі UYAVA. У рамках концерту були зібрані кошти для З-ї Окремої Штурмової Бригади, яка зараз воює на Бахмутському напрямку. 

Читайте також: Слухаємо разом: Джамала представила кавер пісні Мадонни в її день народження.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).