Діалог з квітами: Prada відкриває флористичні поп-ап магазини та презентує зірковий кампейн FW23

Новости
15.09.2023
ТЕКСТ: Єлизавета Бабец
ПОДЕЛИТЬСЯ
Вуличні кіоски
ПОДЕЛИТЬСЯ

Prada запускає нову ініціативу в обраних містах по всьому світу. Бренд відкрив свої флористичні поп-ап магазини, де кожен зможе придбати насіння чорнобривців, маргариток і соняшнику в фірмовому пакуванні модного Дому.

Ініціатива стає частиною естетики жіночої та чоловічої колекцій Prada осінь-зима – 2023. «Акт посадки та розмноження нових квітів по всьому світу – це передача емоцій і прийняття нематеріальної концепції до фізичної форми», – ділиться ідейним натхненням бренд.

У новій кампанії сезону Prada з’явилися п’ять світових знаменитостей – Бенедикт Камбербетч, Хантер Шафер, Коді Сміт-МакФі, Летиція Райт і Лі Сіань. Зйомка – це діалог між ними та гігантськими квітковими творіннями. Кампанія переосмислює квіти в людському масштабі, втілюючи погляди про красу, турботу та любов. Автором зйомки виступив фотограф Віллі Вандерперре, а ролик знятий за за сценарієм лауреата Пулітцерівської премії Майкла Каннінгема.

Ініціатива триватиме з 14 по 16 вересня цього року в Мілані, Лондоні, Парижі, Нью-Йорку, Дубаї, Сеулі, Гонконг, Пекін, Шанхай, Ченду, Гуанчжоу, Циньхуандао та Токіо.

Читайте також: Босоногий гламур у колекції Michael Kors весна-літо 2024

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).