Джорджо Армані випустить книгу про квіти

Новости
15.09.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Armani — це стиль життя
ПОДЕЛИТЬСЯ

Світ Armani не обмежується лише одягом, продуктами для макіяжу, парфумами та аксесуарами. Нова книжка Armani / Fiori дослідить ще одну складову — роботу Джорджо Армані над квітковими композиціями.

Видання з 224 сторінок розповість про те, як відкриття флористичного бутика Armani / Fiori у 2000 році доповнило світ італійського бренду. Також книжка містить ілюстрації вишуканих букетів, вкладених у лінійні вази та геометричні форми. Всі ці амфори виготовлені з дорогоцінних матеріалів, які відповідають кодам бренду.

 

Концепція Armani / Fiori стала основою для бутиків у Мілані, Гонконгу, Кувейті й Дубаї. Так, випуск книжки присвячений двадцятиріччю створення Armani / Fiori. 

«Гармонія: ось що говорить мені світ квітів, — поділився Джорджо Армані. — Гармонія форм і кольорів, а також природи й культури, дикої краси та творчості. Абсолютний союз думки та спонтанності, втілений у формах та кольорах, які зачіпають погляд так само сильно, як і серце».

Окрім Джорджо Армані, до написання книги долучилися професор ботаніки Ренато Бруні, журналістка Гаррієт Квік та письменник Ден Рубінштейн.

«Мені подобається ідея дисциплінувати буяння ботаніки, але водночас дозволяти цьому буянню захопити мене. Це завжди діалог, сповнений сюрпризів, який збагачує», — розповів Армані.

Книжка вийде у видавництві Rizzoli NY 19 вересня, коли в Мілані розпочнеться Тиждень моди.

Читайте також: 5 книг, щоб закохатися в українську культуру.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).