Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх встановила світовий рекорд сезону

Новости
18.09.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Ще одна перемога для спортсменки
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх перемогла у фіналі Діамантової ліги. Вона стрибнула на висоту 2,03 м і встановила новий світовий рекорд сезону. Спортсменка досягла цього результату в рамках престижного комерційного турніру з легкої атлетики.

«Хочу подякувати всім, хто вірить в мене й постійно підтримує, ви неймовірні. Вірю, що невдовзі знову зможу порадувати вас гарними результатами, а яскраві емоції та перемоги будуть не тільки в мене, а й у моєї країни», — написала в інстаграм спортсменка після турніру.

Друге місце на турнрі посіла австралійка Нікола Оліслагерс, яка в третій спробі стрибка досягнула результату Магучіх. Всього у фіналі змагань взяли участь ще дві українки — Ірина Геращенко та Юлія Левченко.

Водночас результат Магучіх підтвердив її звання чемпіонки турніру, яке вона здобула у 2022 році. Напередодні вона отримала світову першість на змаганнях у Будапешті. Спортсменка додає, що її кінцевою ціллю є перевершення світового рекорду. 

«За планом, це час для відпочинку, часу з сім'єю та підготовки до осінніх тренувань, щоб взимку ми могли продовжити роботу над досягненням нашої кінцевої ціллі», — поділилася вона в дописі.

Читайте також: На вихідних Україна отримала двох переможців — Ярославу Магучіх і Олександра Усика.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).