Прем’єрка Фінляндії Санна Марін може стати кандидаткою на посаду президента Єврокомісії

Новости
23.01.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
Її ліберальні погляди й антиросійська позиція — одні із причин
ПОДЕЛИТЬСЯ

Соціалісти та демократи в Європейському парламенті хочуть, аби прем’єрка Фінляндії Санна Марін стала їхнім провідним кандидатом на посаду президента Єврокомісії на виборах до Європарламенту у 2024 році. Про це повідомляє euractiv, спираючись на інформацію фінських ЗМІ.

Зокрема ліберальні цінності у поєднанні з антиросійською позицією роблять Санну Марін, як пише видання, “переможною комбінацією”.

“У парламенті та Брюсселі загалом Марін вважають винятковою політичною суперзіркою, яку не зачіпають скандали і яка також популярна за кордоном, зокрема через її заяви щодо України”, — розповіло анонімне джерело, близьке до соціалістів усередині Єврокомісії.

Наразі сама прем'єрка не прокоментувала цієї інформації. Санна Марін неодноразово висловлювала підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення 24 лютого. Також вона відвідала Ірпінь у травні та зустрілась із президентом Володимиром Зеленським.

Читайте також: L`Officiel відкрили поп-ап кав’ярню на міжнародному економічному форумі в Давосі

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).