Сукні-рисі та шуби-вовки: Schiaparelli надихаються тваринним світом для створення колекції Haute Couture Spring – 2023

Новости
23.01.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Деніел Роззбері продовжує приємно дивувати
ПОДЕЛИТЬСЯ

За календарем у Парижі розпочався Тиждень високої моди. Першими своє шоу провели Schiaparelli, чий показ ми очікували що не найбільше. У Мережі ширилося багато обговорень, чи зможе Деніел Роззбері перевершити себе ж, адже на минулих Тижнях дизайнеру вдавалося чимало здивувати модну публіку.

Побоювання індустрії (і наші водночас) не підтвердилися. Schiaparelli показали цікаву, вишукану та по-справжньому кутюрну колекцію. Цього разу Роззбері звернувся за натхненням до архівів модного Дому та спадку Ельзи Скіапареллі.

У колекції Деніел проявляє любов дизайнерки до загадкового тваринного світу, додаючи йому власного сенсу. Акцентними образами шоу стали сукні та шуба з імітацією шкури лева, рисі та вовка. Ці ж символи зустрічаються в «Божественній комедії» Данте, де «лев» — це символ політичної тиранії, «рись» — хтивість, а «вовчиця» — жадібність і скупість.

Розробка таких образів була справжнім викликом для студії Schiaparelli. Усі голови тварин створювалися вручну, аби передати їхню реалістичність. Зоозахисники можуть спати спокійно: муляж ательє створило зі смоли, піни, штучної шкіри та хутра.

Епатажні сукні, безперечно, привернули до себе найбільшу увагу. Однак решта кутюрної колекції Schiaparelli гідна не меншого захоплення. Деніел Роззбері балансує норовливість разом з сексуальністю, бунтарство — з класикою.

Корсетні сукні схожі на щити, у які періодично хочеться сховатися всім нам. У той же час інші образи з колекції Haute Couture Spring — 2023 наче натякають нам на важливість боротьби. Це проявляється в драматичних шкіряних сукнях міні та корсетах, які схожі чи то на мечі, чи то на роги Маліфісенти.

Безумовна любов Деніела Роззбері до всього золотого знову прослідковувалася в колекції Schiaparelli, але вже не в такому масштабі. У нових образах дизайнер використовує жовте золото в декоративних елементах, а для монохромних образів обирає більш спокійні відтінки цього дорогоцінного металу.

Читайте також: Прагнення миру та відродження в новій колекції Bobkova "Мрія", представленій на FW23/24 у Берліні

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).